fgjhfguj

Kursy i Programy PADI

Activtour proponuje Wam szeroką ofertę wyjazdowych kursów i programów nurkowych. Dla singli, grup przyjaciół, dzieci oraz całych rodzin! Zabierzemy Was na najciekawsze wakacje życia, podczas których będziecie mogli rozpocząć swoją nurkową przygodę… I to w najpiękniejszych miejscach na Ziemi!

Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze światem podwodnym? Nie wiesz jak zacząć a zawsze chciałeś/aś doświadczyć tego wspaniałego uczucia? A może jesteś już certyfikowanym płetwonurkiem i chcesz kontynuować swój rozwój lub zarazić swoją pasją bliskich i znajomych?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „tak”, to jesteś w odpowiednim miejscu.

Każdy kurs lub program będzie prowadzony przez polskiego instruktora, z ramienia naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który kocha swoją pracę. Chcemy zarażać pasją do nurkowania, każdego kto zechce nas poznać i wybrać się z nami w podróż.

Jak szkolimy? Szkolimy według standardów najbardziej uznanej i rozpoznawalnej federacji nurkowej na świecie – PADI. Wybierając kurs z Activtour, wybierasz gwarancję profesjonalnej nauki nurkowania, świetnej zabawy i nie zapomnianych przeżyć!

Kończąc z nami kurs otrzymujesz certyfikat uznawany na całym świecie, począwszy od baz nurkowych w Europie po bazy na odległym i dziewiczym Galapagos. Po uzyskaniu pierwszego certyfikatu przyswoisz umiejętności, które uczynią Cię samodzielnym płetwonurkiem oraz członkiem naszej wielkiej nurkowej rodziny. Wybierając kursy lub specjalizacje dla doświadczonych płetwonurków rozwijasz swoje umiejętności i przyswajasz nową wiedzę, podczas nurkowań w najciekawszych oraz pełnych życia miejscach na świecie.

Nasza oferta skupia się przede wszystkim na szkoleniach, które odbywają się podczas wyjazdów nurkowych organizowanych przez nasz zespół. Dzięki temu połączeniu oferujemy naukę nurkowania na przepięknych rafach koralowych, w doborowym towarzystwie i pod opieką profesjonalnej kadry instruktorskiej. Proponujemy również programy dla tych, którzy chcą spróbować nurkowania i rozpocząć swoją przygodę ze światem podwodnym – w naszej ofercie znajdziecie program Intro oraz programy dla najmłodszych – PADI Seal Team i Bubblemaker (są to idealne zajęcia dla dzieci podczas wyjazdu rodzinnego).

Istnieje też możliwość rozpoczęcia wybranych kursów w Polsce i dokończenia ich na wyjeździe zagranicznym Activtour. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi kursanci mając już przyswojoną teorię oraz zakończoną część basenową skupiają się już tylko na najprzyjemniejszym aspekcie kursu czyli nurkowaniu na wodach otwartych.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub po prostu odwiedzenie nas osobiście w biurze, tak byśmy mogli dopracować szczegóły zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Do każdej ceny kursu należy doliczyć opłatę za materiały PADI oraz certyfikat (od 200 do 300 PLN – w zależności od kursu)

Poniżej widnieje ikonka do pobrania standardowego oświadczenia medycznego. Gdy już zdecydujesz się na kurs, przejrzyj jeszcze czy Twój stan zdrowia pozwala Ci nurkować.

Oświadczenie medyczne do pobrania

Nasze kursy i programy

SPRAWDŹ