Australia nurkowanie

Dla wielu miłośników wodnych szaleństw Australia od lat uchodzi za raj na Ziemi. Możliwość podwodnego zwiedzania Wielkiej Rafy Barierowej, nurkowanie na Cod Hole w towarzystwie 60-kilogramowych dorszy czy szansa zobaczenia rekinów w akcji to tylko niektóre atrakcje tego magicznego obszaru. Kontynent może pochwalić się jednym z najbardziej niepowtarzalnych ekosystemów na świecie. Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na nurkowanie Australia z ogromem niepowtarzalnych widoków i podmorskich atrakcji będzie najlepszym możliwym wyborem. Mnogość egzotycznych gatunków ryb oraz zwierząt w połączeniu z unikatowym charakterem podwodnej flory robi wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych weteranach nurkowania.

Nurkowanie: rafa Australia

Możliwość skorzystania z dużych, szybkich i nowoczesnych łodzi nurkowych pozwala eksplorować podwodne rejony Australii położone z dala od stałego lądu. To właśnie tam znajduje się m.in. zewnętrzna rafa koralowa – jeden z najbardziej nietuzinkowych ekosystemów na świecie. Woda o temperaturze pomiędzy 26 a 28 stopni Celsjusza sprawia, że podwodne ekspedycje stają się jeszcze przyjemniejsze, a fantastyczne miejsca wewnątrz rafy na długo pozostają w pamięci każdego, kto zdecyduje się na nurkowanie w Australii.

Australia – nurkowanie z rekinami

Jedną z największych atrakcji dla miłośników podwodnych eskapad u wybrzeży Australii jest możliwość podziwiania rekinów w akcji. Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, gdy w odległości metra od Ciebie przepływa rekin tygrysi lub ogromny żarłacz czarnopłetwy, koniecznie rezerwuj wyjazd w najbliższym odpowiadającym Ci terminie! Nurkowanie w Australii to bez wątpienia jedno z najbardziej emocjonujących, ekstremalnych doznań, które może przeżyć współczesny turysta, żądny mocnych wrażeń.

Ciekawostki

Jak w praktyce wygląda nurkowanie z rekinami w australijskich wodach? Turyści wchodzą do specjalnych, bezpiecznych klatek, a następnie są opuszczani na określoną głębokość. Operatorzy takich rejsów doskonale wiedzą, gdzie szukać wielkopłetwych osobników, które swoją obecnością podgrzewają atmosferę. Zwierzęta podpływają do klatek na bardzo niewielką odległość, co pozwala uczestnikom wyprawy podziwiać ich ogrom z ekstremalnie bliskiej odległości.

Nurkowanie w Australii – najwyższy standard w przystępnej cenie

Jeśli chodzi o nurkowanie Australia oferuje znacznie więcej niż tylko piękne widoki i możliwość oglądania rekinów w naturalnym środowisku. To przede wszystkim najwyższy na świecie standard obsługi, wyposażenia oraz bezpieczeństwa wypraw. Wybierając się z nami na nurkowanie w rafach Australii, zyskujesz pewność, że wyjazd zostanie zaplanowany i przygotowany w najdrobniejszych detalach. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie nabyte w trakcie ponad 1000 zorganizowanych wypraw na całym świecie, zapewnimy Ci fanatyczną przygodę oraz niezapomniane doznania. W parze z najwyższą jakością obsługi klienta zawsze podażą atrakcyjna cena wyjazdu.

Wyprawy nurkowe w Australii – grupowe i firmowe

Kto może skorzystać z naszej oferty na niezapomniane, ekstremalne nurkowanie w australijskich wodach? Każdy! Nie ma znaczenia, czy planujesz eksplorować to miejsce z paczką znajomych, chcesz zorganizować wyjazd dla większej grupy czy zapewnić niezapominaną atrakcję swoim pracownikom w ramach wyprawy integracyjnej. W każdym z tych przypadków gwarantujemy Ci:

 • kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie organizowania wycieczki,
 • odpowiedzi na zapytania ofertowe w ciągu 24 godzin,
 • profesjonalne doradztwo,
 • pełen pakiet ubezpieczeń,
 • całodobowy telefon alarmowy przez 7 dni w tygodniu,
 • warunki finansowe niedostępne u innych touroperatorów.

Jeśli chodzi o atrakcje, które oferuje Australia nurkowanie z rekinami od lat zalicza się do tych najczęściej wybieranych przez turystów z całego świata. Jeśli marzy Ci się podwodna przygoda u wybrzeży najbardziej oddalonego od Europy kontynentu, zarezerwuj swój wyjazd na nurkowanie w wodach Australii już dziś! Znajdź w naszej ofercie interesujący Cię kierunek, dopasuj zakres atrakcji, a następnie potwierdź zamówienie i zrealizuj płatność. Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od tego, by w australijskich wodach przeżyć przygodę swojego życia!

Warto wiedzieć

  Lista wypraw w tym kierunku:

  • Data: 25/11/2020 - 08/12/2020

   Australia

   Australia – dla jednych najmniejszy kontynent, dla innych największa wyspa na świecie. Przede wszystkim to cuda natury, tereny bardzo urozmaicone geograficznie, z niezwykłymi miejscami, gdzie wśród cudownej flory i fauny czas biegnie wolniej, a ludzie są zadowoleni i uśmiechnięci. Niezapomniana...
   19885 PLN
   SPRAWDŹ

  Najbliższe wyprawy

  To cię może zainteresować

  Na blogu

  Sytuacja COVID-19

  W związku z aktualną sytuacją i ogłoszonymi w dniu 13.03.2020 ograniczeniami dotyczącymi ruchu granicznego informujemy, że będziemy zgodnie z ogłoszonymi regulacjami zmieniać wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie wyloty […]

  Zobacz

  Na blogu

  Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2020

  Już dziś, zapraszamy Was na 11. Targi Nurkowe PODWODNA PRZYGODA 2020, na których po raz kolejny będziemy mieli okazję być jednym z wystawców. Targi odbędą się w dniach: 12-15 […]

  Zobacz