3 PROSTE KROKI BY DOKONAĆ REZERWACJI Z ACTIVTOUR

1. PRZESZUKAJ bazę naszych ofert zamieszczonych na stronie albo od razu SKONTAKTUJ się z nami i złóż zapytanie. 
Nasza strona internetowa umożliwia łatwe, intuicyjne oraz szybkie przeszukiwanie całej proponowanej przez nas oferty wyjazdów. Mapa kierunków nurkowych, praktyczny filtr, wyszukiwarka kontekstowa oraz podpowiedzi najlepszych wyjazdów pozwolą Ci w prosty sposób znaleźć ofertę, której szukasz. 
Jeśli nie masz czasu lub chęci na przeszukiwanie naszej www, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie, za pomocą skypa, drogą mailową lub zamówić rozmowę z naszym konsultantem – oddzwonimy!

2. DOPASUJ
Naszym celem jest zrozumieć jak najlepiej Wasze oczekiwania, tak by doskonale dopasować ofertę wyjazdu nurkowego. Nasz zespół ekspertów składa się z prawdziwych pasjonatów podróży, doświadczonych płetwonurków. To co wyróżnia naszą firmę z tłumu, to indywidualne podejście do każdego Klient. Na każde zapytanie przygotujemy kilka propozycji, najlepiej spełniających postawione przez Was kryteria!

3. POTWIERDŹ i ZAPŁAĆ
Gdy zdecydujesz się już na jedną z propozycji, wyślemy umowę potwierdzającą wszystkie zamówione świadczenia oraz informacje dotyczące płatności. Po uregulowaniu wszystkich formalności wyślemy Voucher, stanowiący podstawę do realizacji zamówionych usług przez naszych kontrahentów.

BARDZO PROSTE!

SPRAWDŹ