DLACZEGO WARTO REZERWOWAĆ Z ACTIVTOUR

NAJBOGATSZA OFERTA
ACTIVTOUR posiada największą bazę wyjazdów nurkowych na całym świecie. Entuzjastów jaskiń i cenotów zabierzemy do Meksyku, pasjonatów świata makro na Filipiny, amatorów wraków na Truk, a fanów dużego zwierza na Galapagos! Firma ACTIVTOUR, bazując na latach doświadczenia, współpracuje z setkami touroperatorów na całym świecie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepszy wyjazd w cenach, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej – a do tego, dopasujemy go doskonale do potrzeb i oczekiwań…

OBIEKTYWNE PORADY EKSEPRTÓW
ACTIVTOUR powstało z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji. Nasz zespół składa się z prawdziwych pasjonatów podróży, doświadczonych płetwonurków. To, co wyróżnia naszą firmę z tłumu, to indywidualne podejście do każdego Klienta. Naszym celem jest zrozumieć jak najlepiej Państwa potrzeby, tak, by doskonale dopasować ofertę wyjazdu nurkowego.

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
Firma ACTIVTOUR, bazując na latach doświadczenia, współpracuje z setkami touroperatorów na całym świecie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepszy wyjazd w cenach, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej! Pobijemy ceny konkurencji oraz te, które otrzymacie dokonując bezpośredniej rezerwacji u operatora. ACTIVTOUR to gwarancja najniższych cen oraz doskonałego serwisu!

OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
ACTIVTOUR gwarantuje:
– odpowiedź na zapytania w przciągu 24h
– profesjonalny i doświadczony zespół doradców
– telefon alarmowy 24/7
– pełny zakres ubezpieczenia
– organizację przelotów

ACTIVTOUR to niezależny organizator wyjazdów nurkowych, którego najważniejszym celem jest satysfakcja klienta!

SPRAWDŹ