Ecocamp Marsa Shagra

Opis

Marsa Shagra – Ten Ecocamp nurkowy wyróżnia się wspaniałą rafą domową – zamieszkują ją setki gatunków zwierząt morskich oraz piękne odmiany miękkich
i twardych koralowców. Co ważne w pakiecie nurkowym zawarta jest nielimitowana ilość nurkowań na rafie domowej. Marsa Shagra to również wspaniała baza wypadowa do wypraw na rafy Elphinstone, Dolphin House i Abu Dabbab.

Odkryj Marsa Shagra

Ecocamp Marsa Nakari

Opis

Marsa Nakari jest uroczą wioską która leży w cichej spokojnej okolicy, nad niewielką zatoką osłonietą pagórkami. Cała infrastruktura nurkowa mieści się na miejscu, tak więc przyjeżdżający do nas goście mogą liczyć na wypoczynek w formie: JEDZ – ŚPIJ – NURKUJ! Na południowym zboczu znajdują się pozostałości ruin starożytnego rzymskiego portu. Camp oddalony jest o 291km na południe od Hurghady i 78km na południe od lotniska w Marsa Alam.

Odkryj Marsa Nakari

Ecocamp Wadi Lahami

Opis

Baza jest idealnym miejscem dla osób znających Egipt i szukających nowych/nieznanych regionów. W cenie wyjazdu odbywają się 4 nurkowania dziennie, w tym nurkowanie nocne, na jednych z najpiękniejszych systemie raf – Fury Shoals. Jest to rafa, która uważana jest za najbardziej „dziewicze” miejsce nurkowe w całym Egipcie.

Odkryj Wadi Lahami

Wrażenia naszych Gości

„(…) Dziękuję za organizację. Jak zwykle wszystko dopięte na ostatni guzik i perfekcyjnie.Podróże z Wami do prawdziwa przyjemność. Wadi zmienia się nie do poznania. Pod zarządem nowego managera baza przeszła ogromną metamorfozę i śmiem twierdzić, że w tak dobrym stanie pod każdym względem jej jeszcze nie widziałam. BTW macie w tym roku tego sylwestra rodzinnego w Wadi?:)”

Beatrycze H.

„Bardzo dziękuję za doradzenie nam tego miejsca – jest rzeczywiście niezwykłe: nastawione pro – ekologicznie co niespotykane w Egipcie i bardzo przyjaźnie prowadzone. No i prawdziwa uczta dla nurka ?”

Zofia K.

„Pobyt udany, nurkowania super, jedzenie bardzo smaczne, namioty królewskie – oryginalne, miło było przeżyć pobyt w namiotach. Wspaniałe widoki i  przyjemni ludzie? „

Krzysztof D.

Nasze zbliżające się wyjazdy

Dlaczego Activtour?

Wyjątkowe eco campy Nurkowań w ciągu tygodnia Lat doświadczenia Zadowolonych płetwonurków
Wyjątkowe eco campy
0

Wyjątkowe eco campy

Nurkowań w ciągu tygodnia
0

Nurkowań w ciągu tygodnia

Lat doświadczenia
0

Lat doświadczenia

Zadowolonych płetwonurków
0

Zadowolonych płetwonurków

Safari nurkowe w Egipcie

Odkryj Wyjątkowe rafy Egiptu.

Wypływając z nami na safari nurkowe, zobaczysz jak wyglądały rafy w Egipcie 20lat temu!

Luksusowe łodzie oraz warunki idealnie dostosowane pod płetwonurków.

SPRAWDŹ