Minimalny wiek:
12 lat
Cena:
950 PLN
Minimalne wymagania wstępne:
Certyfikat PADI Open Water Diver/Junior Open Water Diver lub równoważny innej federacji

Informacje

Jesteś certyfikowanym nurkiem?

Jeżeli chciałbyś nurkować głębiej, doświadczyć nurkowania w prądach czy wrakach to dołącz na wyprawę i na kurs PADI AOWD (Advanced Open Water Diver).

Kurs składa się z 5 nurkowań, które nastawione są na szkolenie twoich umiejętności. Zanurkujesz do 30m, dowiesz się o nawigacji pod wodą, poprawisz swoją pływalność i będziesz miał możliwość zanurkowania w nocy. Pracował będzie z Tobą polski instruktor, tak abyś poczuł się pewniej pod wodą i lepiej poznał różne rodzaje nurkowań.

Kurs AOWD zawiera:

 • sesje teoretyczne
 • 5 nurkowań na wodach otwartych

Podczas szkoleń skupiamy się na nauczaniu 2 specjalizacji (podwodna nawigacja + nurkowanie głębokie) oraz 3 specjalizacji, które są dowolnego wyboru – np. nurkowanie wrakowe czy nurkowanie w prądzie (pełna lista poniżej). Kurs składa się z samego nurkowania na wodach otwartych, dzięki czemu jest idealnym uzupełnieniem safari nurkowego. Certyfikat AOWD, upoważnia do nurkowania na maksymalną głębokość 30m.

Dla osób w wieku 10-14 lat wystawiamy certyfikat Junior Advanced Open Water Diver – przebieg kursu jest identyczny, z tą różnicą, że certyfikat Junior AOWD upoważnia do nurkowania na maksymalną głębokość 21m (po ukończeniu 15 lat certyfikat automatycznie staje się certyfikatem AOWD)

Przebieg programu

 • Pierwszy dzień planowo poświęcamy na 3 nurkowania oraz omówienia teoretyczne pomiędzy nimi
 • Podczas drugiego dnia skupiamy się na 2 nurkowaniach oraz omówieniach teoretycznych – to będzie zwieńczenie szkolenia (podczas kursu AOWD nie ma egzaminu końcowego z teorii)

Kurs planowo wykonuje się w ciągu 2 dni, nurkowania zaczynamy rano i kończymy po południu lub późnym wieczorem (wyjątkiem będzie nurkowanie nocne).

Lista specjalizacji

 1. Nurkowanie z łodzi
 2. Cyfrowa fotografia i filmowanie podwodne
 3. Nurkowanie w prądzie
 4. Nurkowanie w suchym skafandrze
 5. Identyfikacja ryb
 6. Nurkowanie nocne
 7. Doskonała pływalność
 8. Poszukiwanie i wydobywanie
 9. Podwodny przewodnik
 10. Nurkowanie wrakowe

 

SPRAWDŹ