Morze Karaibskie nurkowanie

Warto wybrać, ponieważ:
 • Druga co do wielkości rafa barierowa na świecie!
 • Szeroki wahlarz miejsc nurkowych, m.in. cenoty!
 • Różnorodnością gąbek i koralowców, 500 gatunków ryb!
 • Królestwo żółwi,rekinów, muren i tarpoonów!
 • Ztopione statki, ośmiornice, lobstery, kraby królewskie, barakudy!
ZAPYTAJ O OFERTĘ

Morze Karaibskie to jeden z najbardziej cenionych kierunków nurkowych wypraw. Bywalcy, jednym tchem wymieniają nazwy takie, jak Barbados, Santa Lucia, Bora-Bora, Turks & Caicos, Bonaire, Aruba, Curacao, Meksyk. Na Morzu Karaibskim wzdłuż wschodniego wybrzeża Jukatanu rozciąga się druga co do wielkości rafa koralowa świata, zwana Wielką Rafą Majów, stanowiąca prawdziwy raj dla nurków. Rafa w tym rejonie charakteryzuje się wyjątkowym bogactwem flory i fauny. Obfitość świata wodnego z różnorodnością gąbek i koralowców oraz jej mieszkańcami wśród których królują żółwie i ponad 500 gatunków ryb, dostarczają niezapomnianych wrażeń miłośnikom nurkowania.Poczuj się przez chwilę jak Jack Sparrow i Piraci z Karaibów! Zapraszamy na nurkowanie!

Ciekawostki

Nurkowanie Morze Karaibskie – dla nowicjuszy i doświadczonych nurków

Bajeczne Karaiby oferują miłośnikom rajskich pejzaży znacznie więcej niż tylko egzotyczne plaże, piękną pogodę, florę i faunę oraz wyjątkowe menu. Każdy, kto chce poznać ten zakątek świata jeszcze lepiej, powinien zdecydować się na nurkowanie na Morzu Karaibskim, które w swoich ciepłych głębinach skrywa jedne z najpiękniejszych koralowych ogrodów na świecie. Morze Karaibskie oferuje niezliczone miejsca nurkowe o różnym charakterze – znajdują się tu zarówno płytkie, jak i głębsze rafy, a także stanowiska z prądami od łagodnych po silne. Dzięki temu te egzotyczne wody doskonale spełniają wymagania doświadczonych, samodzielnych płetwonurków, ale również nowicjuszy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nurkowaniem.

Morze Karaibskie – nurkowanie i dobra zabawa

Wyprawa nurkowa z Activtour to doskonały pomysł, by rozwijać swoje podwodne umiejętności, spędzić niezapomniany urlop oraz zwiedzić nieznane zakątki świata. Jeśli chodzi o nurkowanie Morze Karaibskie jest wyjątkowym miejscem, w którym możesz poświęcić się nauce nurkowania i zdobyć certyfikat, a jako doświadczony pasjonat nurkowania jaskiniowego zwiedzić nieodwiedzone dotąd jaskinie oraz cenoty. Proponujemy wyjazdy dedykowane nurkom nie tylko o różnym stopniu zaawansowania, ale także w różnym wieku. Do nurkowania na Morzu Karaibskim zapraszamy dorosłych oraz dzieci – wyjazd z nami stanowi niecodzienny sposób na spędzenie aktywnych wczasów w gronie przyjaciół oraz rodziny. W karaibskich głębinach na adeptów nurkowania czeka fascynująca flora i fauna, a także liczne wraki stanowiące dodatkową podwodną atrakcję. Pobyt na Karaibach z Activtour można także połączyć z typowym nadmorskim wypoczynkiem, a wolny czas spędzić na beztroskim leniuchowaniu pod parasolem czy zwiedzaniem okolicy.

Nurkowanie na Morzu Karaibskim – co oferujemy?

W Activtour każdą wyprawę dopinamy na ostatni guzik, przedstawiając szczegółowy program pobytu i koszty wyjazdu. Podczas rezerwacji dowiesz się, co dokładnie obejmuje oferta oraz całkowita cena, a także z jakimi dodatkowymi wydatkami należy się liczyć. Co bardzo ważne, w koszt wyjazdu zawsze wliczone jest ubezpieczenie, które można także rozszerzyć o sporty podwyższonego ryzyka. Jeśli chodzi pobyt nad Morzem Karaibskim nurkowanie możliwe jest nawet bez własnego sprzętu – na naszych wyjazdach nie ma problemu z jego wypożyczeniem.

Decydując się na podróż z nami, możesz też liczyć na zorganizowanie przelotu i transferu z lotniska, ale jeśli wolisz, możesz wybrać pobyt i zaplanować lot we własnym zakresie lub wykupić tylko bilety lotnicze.
Marzysz o nurkowaniu w przejrzystych, ciepłych wodach Morza Karaibskiego? Już teraz dowiedz się o nas więcej, zapytaj o szczegółową ofertę i zaplanuj z nami wyprawę nurkową swoich marzeń!

Sprawdź również wycieczki:

Warto wiedzieć

  Lista wypraw w tym kierunku:

  Nie znaleziono produktów, których szukasz.

  ZAPYTAJ O OFERTĘ

  Najbliższe wyprawy

  To cię może zainteresować

  Na blogu

  Sytuacja COVID-19

  W związku z aktualną sytuacją i ogłoszonymi w dniu 13.03.2020 ograniczeniami dotyczącymi ruchu granicznego informujemy, że będziemy zgodnie z ogłoszonymi regulacjami zmieniać wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie wyloty […]

  Zobacz

  Na blogu

  Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2020

  Już dziś, zapraszamy Was na 11. Targi Nurkowe PODWODNA PRZYGODA 2020, na których po raz kolejny będziemy mieli okazję być jednym z wystawców. Targi odbędą się w dniach: 12-15 […]

  Zobacz